Ласкаво просимо на zapysy.com.ua!

Досьє Агента Архівні Zapysy Дружні сайти Форум Статті Новини Галерея Напишіть нам

            Ьbersetzen Traduisez Traduca Traduzca Traduza       
Пошук   
Головне меню

Пошук по сайту

Зараз на сайті
#6: Гости
#0: Пользователи
#86: Пользователи с регистрацией

Вы гость здесь.
+ регистрация

Лічильники

Лічильник МЕТА

Катологи, рейтинги сайтів
каталог сайтів

Розсилки Новини

Поточні новини і коментарі:


Нові статті :

 · Слово в Неделю о Страшном суде , мясопу..
 · Слово в Неделю о мытаре и фарисее . Два..
 · Неделя о блудном сыне ..
 · 15 лютого - свято Стрітення Господнє . ..
 · Крещение Господне . Богоявление . Хреще..
 · Свято Обрізання Господнє і Василія Вели..
 · РОЖДЕСТВО ГОСПОДА БОГА И СПАСА НАШЕГО И..
 · РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ Святішого Патріарха..
 · Слово Святішого Патріарха Кирила перед ..
 · РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ Предстоятеля УПЦ до с..
 · Святитель Спиридон Тримифунтский ...
 · Зачаття Пресвятої Богородиці святою Анн..

Новини : Звернення священнослужителів і мирян з приводу КРИЗИ !!!
Відправлено ГЕТЬМАН в 29.1.14 16:48 (2087 прочитали)

Звернення священнослужителів і мирян з приводу КРИЗИ !!!

ВАЖЛИВО! «Ми народ з гідністю і совістю.  Закликаємо всіх: схаменіться! » — Звернення священнослужителів і мирян з приводу кризової ситуації в Україні .

       25 січня 2014  року.

        «Тільки відновлення взаємної довіри у політикумі та у всьому суспільстві може стати початком нової сторінки історії України» — наголошують автори звернення.

У дні загострення суспільної ситуації в Україні група священнослужителів та мирян Української Православної Церкви звертається до всіх християн та людей доброї волі в країні, до влади, опозиції, учасників спротиву, військовослужбовців - до ВСІХ!!! 

       Запрошуємо додавати підписи та  приєднуватися усіх християн , незалежно від конфесії!  ЄДНАЙМОСЯ !!!

         Текст звернення розміщено на сайті «Київська Русь» >>>

          >>> См. также:  Этот текст на русском языке

                                                                   “Улюблені брати та сестри, отці співслужителі, шановна громадо! ...Наша країна опинилася на межі хаосу. Спостерігаємо ескалацію протистояння та насильства, що охоплює дедалі більші кола наших громадян. Скорбимо та молимося за упокоєння людей, що були вбиті під час сутичок чи загинули від протиправних дій. Немає жодного виправдання вбивствам, насильству, знущанням та нехтуванням людською гідністю, в ім’я б чого та ким би це не робилося.

Бои на Грушевского

Київ, січень 2014

Попри заклики очільників українських церков та особисто Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, влада не зробила кроків для врегулювання конфлікту, припинення насильства та початку справжнього діалогу. Ситуація загострилася до тої межі, коли, здається, оппозиція вже не в змозі контролювати настрій протестувальників. “Розпустити Майдан” в такій ситуації неможливо, а силове розігнання спричинить початок громадянської війни, в якої не буде переможених та героїв.

Те, що відбувається сьогодні в Україні, є судним днем для усіх сторін та кожного особисто: для влади, опозиції, церков, громадських діячів та для кожної людини. “Час початися суду з дому Божого”, — каже Господь. В цій ситуації ми, християни, маємо першими брати на себе відповідальність за свої вчинки, емоції, заклики та молитви.

Наші християнські принципи — це заповіді Божі. Нічим не можна виправдовувати порушення заповідей. “Не вбивай, не кради, не лжесвідчи, не кривди” — це елементарні норми, переступаючи через котрі, людина ставить себе поза межи християнства.

Уличные бои на Грушевского

Київ, січень 2014

“Немилостивий суд тому, хто не творив милости; милiсть же пiдноситься над судом”, — такі слова нагадує нам сьогодні Православна Церква у літургійному читанні з Соборного послання апостола Якова (2:13). Замість милосердя сьогодні ми часто стаємо свідками беззаконня, знущання, жорстокості. Закликаємо усіх: схаменіться! Суд Божий буде для кожного. Часу на покаяння Господь може не дати. Міра беззаконня переповнюється дуже швидко, коли її наповнюють ті, що вважають себе християнами.

Прислухаймося до слів пророка Ісаї: “Горе тим, що зло називають добром, і добро – злом, пітьму вважають світлом, і світло – тьмою, гірке вважають солодким, і солодке – гірким! Горе тим, що мудрі у своїх очах і розумні перед самими собою! Горе тим, що сміливі пити вино і сильні готувати міцний напій, які за подарунки виправдують винного і правих позбавляють законного! За те, як вогонь з’їдає солому, і полум’я знищує сіно, так зотліє корінь їх, і цвіт їх розвіється, як порох; тому що вони відкинули закон Господа Саваофа і знехтували слово Святаго Ізраїлева. За те запалає гнів Господа на народ Його, і простягне Він руку Свою на нього і вразить його, так що здригнуться гори, і трупи їх будуть як гній на вулицях. І при всім цьому гнів Його не відвернеться, і рука Його ще буде простягнута. І підніме прапор народів далеких, і дасть знак тому, хто живе на краю землі, – і ось, він легко і скоро прийде…” (Іс. 5:20:26).

Бои на Грушевского

Київ, січень 2014

Чи такого майбутнього ми хочемо собі та своїм дітям? Ще є час зупинитися. Закликаємо усі сторони до припинення насильства та протиправних дій. Тільки правдою та добром можна перемогти зло, що охоплює нас.

Сьогодні настав час кожному з нас оголосити, що надалі він житиме не за брехнею. Настав час нагадати собі та приєднатися до слів, що були написані Солженіциним ще за радянських часів. Оголошуємо, що ми:

— надалі не напишемо, не підпишемо, не надрукуємо у будь-який спосіб жодної фрази, що, на нашу думку, викривляє правду;

— такої фрази ані у приватній бесіді, ані прилюдно не висловимо ані від себе, ані за шпаргалкою, ані в ролі агітатора, вчителя, вихователя, священика, ані у театральній ролі;

— живописно, скульптурно, фотографічно, технічно, музично не зобразимо, не супроводимо, не протранслюємо жодної брехливої думки, жодного викривлення істини, яке впізнаємо;

— не наведемо чи то усно, чи письмово жодної брехливої, на нашу думку, цитати з метою догодити, для підстраховки, для успіху своєї праці, якщо цитовану думку не поділяємо повністю чи вона не стосується точно ситуації;

— не дамо примусити себе йти на демонстрацию, мітинг або хресний хід, якщо це проти нашого бажання чи волі; не візьмемо у руки, не піднімемо транспаранту, лозунгу, якого не поділяємо повністю;

— не піднімемо руки при голосуванні за пропозицію, якій не співчуваємо щиро; не проголосуємо чи то явно, чи таємно, за особу, яку вважаємо негідною;

— не дамо загнати себе на зібрання, де очікується примусове, викривлене обговорення питання;

— миттєво залишимо засідання, зібрання, лекцію, спектакль, кіносеанс, як тільки почуємо від оратора брехню, ідеологічні нісенітниці чи безсоромну пропаганду;

— не підпишемося та не купимо жодну газету чи журнал, де інформація спотворюється та викривляються факти.

У цьому нехай допоможе усім нам Милосердний Господь, Сонце Правди!

Від політиків вимагаємо відновлення діалогу, віднайдення мирного виходу із суспільної кризи. Наші політики — провладні та опозиційні — мають схаменутися, почати жити за правилами правової держави та солідарності, перестати обманювати і обманюватися. Тільки відновлення взаємної довіри у політикумі та у всьому суспільстві може стати початком нової сторінки історії України.

уличные бои на Грушевского

Київ, січень 2014

Всіх християн ми закликаємо до посиленої молитви за Україну! Наша країна, як давній Ізраїль, або знайде в собі сили для мирного преображення і початку життя за Божими заповідями, або відійде в минуле як така, від якої відвернулося Боже благословення.

Але наших зусиль не достатньо. Необхідна ще політична згода почати жити слухаючи Закон Божий і людський, поважаючи права і гідність громадян, плекаючи солідарність нашого суспільства.

Сьогодні від наших політичних лідерів залежить, чи буде благословенний цей народ. І всі ми маємо молитися, щоб політикам вистачило мудрості, мужності, взаємної довіри для початку нового життя. Яке б рішення не прийняли політики, — народ, а особливо християни, вже сьогодні мають проявити себе як люди із гідністю та совістю.

***

Звернення священнослужителів та мирян підтримав голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Георгій Коваленко.

Залишити свій підпис під зверненням можна на сторінці: http://www.kiev-orthodox.org/site/events/5048/

Фото: http://zyalt.livejournal.com/982589.html

Молитва ЗА МИР в Україні !  >>> 

 
Дополнительные ссылки


ГЕТЬМАН Re: Звернення священнослужителів і мирян з приводу КРИЗИ !!!
Администратор
Администратор

ГЕТЬМАН

Регистрация: 20.12.07
Сообщений: 427
Откуда:


Дух звернення підтриму, в деталях - будемо дуже старатись.

Олександр Переможець, православний християнин, мирянин УПЦ, адміністратор сайту zapysy.com.ua

Пропоную ВСІМ - АКТИВІЗУВАТИ РОБОТУ на приходах, у обителях, з представниками офіційної влади, опозиції, всієї громадськості -

у ЗМІ, звернення, прессконференції, проповіді, мирні зібрання...

Але не ставати "орудієм" НІ для якої з сторін, у агресивних, насильницьких чи провакативних ворожнечу діях, акціях.

Старатись не бути пасивним. НЕ допостити політичної заангажованності нашої активності! Ніяких політичних прапорів! Хіба тільки державний прапор України. Головні гасла - номер 1 -МИР! Зупинення, насилля з усіх сторін! Реальни Конструктивний МИРНИЙ ДІАЛОГ! А не його імітація! Взаємні поступки, ОПЕРАТИВНО!!! Без гордих ультиматумів, - ДІАЛОГ - ВЗАЄМНЕ ПОРАЗУМІННЯ - ПОСТУПКИ - КОНСЕНСУС - з подальшою ПЕРСПЕКТИВОЮ - ТІЛЬКИ МИРУ!!! Взаємні поступки які допоможуть встановити МИР.
Які закладуть пілгрунття для подальшого виходу з кризи.
І важливо - всім нам жителям ціє землі - нашої України, і всімреально доброзичливим до нас людям, бути АКТИВНИМИ й надалі у вирішенні фундаментальних першопричин того що відбувається. Щоб це не було лише "штучним" миром - не тимчасовим!, а щоб ми з Божою допомогою збудували такий суспільно-громадський порядок, який буде враховувати потреби і права всіх людей доброї волі на нашій землі на всі подальші часи - щоб кожен, якої б конфесії, мови, національності, чи б з якого регіону він був - будучи людиною доброї волі відчував себе не ображеним, відчував в безпеці, і хотів, і мав максимально, наскільки це можливо в цьому світі - справедливий порядок в державі, і кожній регіональній громаді - такий лад, який дозволить всым нам мати ПОСТІЙНИЙ - СПРАВЖНІЙ МИР!

Пробачте за багато слів. Дякую ініціаторам, і всім хто підтримав і підтримує СПРАВЖНІЙ МИР на нашій землі Будьмо активні, будьмо з Богом!
» 25.1.14 16:38 Профиль Посетить веб-сайт

НАША КНОПОЧКА:) Будемо вдячні за розміщення на Інет-ресурсах
HTML-КОД ТУТ » »

Нові коментарі

Блок авторизації
Ник

ПарольЗабыли пароль?

Нет учетной записи?
Зарегистрируйтесь!

Кращі автори
1ГЕТЬМАН427
2D.I.P.73
3AKTUAL61
4ISKATEL51
500320

- Генерация страницы: 0.26 секунд | 33 Запросов ( сортировать ) + 4 _DBG_CACHED | 88 Файлов | 120 Классов | HTML: 111.28 КБ -