Ласкаво просимо на zapysy.com.ua!

Досьє Агента Архівні Zapysy Дружні сайти Форум Статті Новини Галерея Напишіть нам

            Ьbersetzen Traduisez Traduca Traduzca Traduza       
Пошук   
Головне меню

Пошук по сайту

Зараз на сайті
#2: Гости
#0: Пользователи
#86: Пользователи с регистрацией

Вы гость здесь.
+ регистрация

Лічильники

Лічильник МЕТА

Катологи, рейтинги сайтів
каталог сайтів

Розсилки Новини

Поточні новини і коментарі:


Нові статті :

 · Слово в Неделю о Страшном суде , мясопу..
 · Слово в Неделю о мытаре и фарисее . Два..
 · Неделя о блудном сыне ..
 · 15 лютого - свято Стрітення Господнє . ..
 · Крещение Господне . Богоявление . Хреще..
 · Свято Обрізання Господнє і Василія Вели..
 · РОЖДЕСТВО ГОСПОДА БОГА И СПАСА НАШЕГО И..
 · РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ Святішого Патріарха..
 · Слово Святішого Патріарха Кирила перед ..
 · РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ Предстоятеля УПЦ до с..
 · Святитель Спиридон Тримифунтский ...
 · Зачаття Пресвятої Богородиці святою Анн..

Новини : 1 ГРУДНЯ 1991 РОКУ ВІДБУЛАСЬ ВИЗНАЧНА ІСТОРИЧНА ПОДІЯ ..!
Відправлено ГЕТЬМАН в 21.1.18 19:47 (11273 прочитали)

1 ГРУДНЯ 1991 РОКУ ВІДБУЛАСЬ ВИЗНАЧНА ІСТОРИЧНА ПОДІЯ ..!

 1 ГРУДНЯ 1991 РОКУ ВІДБУЛАСЬ ВИЗНАЧНА ІСТОРИЧНА ПОДІЯ - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РЕФЕРЕНДУМ ПРО ПІДТРИМАННЯ ПОВНОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НАШОЇ УКРАЇНИ , ЇЇ - НАШИМ НАРОДОМ ..!

  1 грудня 1991 року в Україні відбувся Всеукраїнський референдум про незалежність України ..!          Референдум на якому волевиявленням народу було підтверджено Акт про державну незалежність України. 70 % виборців проголосували за повну незалежність своєї країни. В зв'язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня 1991 року та здійснюючи Декларацію про державний суверенітет України, 24 серпня 1991 року Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної української держави - УКРАЇНИ. Тоді ж, 24 серпня було оголошено про проведення всеукраїнського референдуму, який мав би підтвердити добру волю всіх громадян країни про створення нової держави. На референдум було винесено одне питання - чи "Підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?". У голосуванні взяли участь 84,18 % що мають право голосу громадян Української РСР (31 891 742 людини). З них 28 804 071 (90,32 %) підтримали Акт проголошення незалежності України. Таким чином оголошення незалежності України було підтверджене всенародним голосуванням. Всеукраїнський референдум 1 грудня 1991 року пройшов в один день з першими виборами президента України, ним став Леонід Кравчук. На фото: всенародний референдум та вибори Президента України 1 грудня 1991 року. З фондів УКРІНФОРМу . 
 

                    

Фото УКРІНФОРМ .

http://photo.ukrinform.ua

 

 

Референдум 1 грудня 1991 року став історичним кроком всенародного заснування сучасної української держави .

КИЇВ, 1 грудня. /УКРІНФОРМ/. Всеукраїнський референдум 1 грудня 1991 року став історичним кроком всенародного заснування сучасної української держави. Це відзначав Віктор Ющенко коли був діючим Президентом, у зверненні до українського народу з нагоди 17-ї річниці Всеукраїнського референдуму. Текст звернення оприлюднила прес-служба глави держави.

"Це був історичний крок всенародного заснування сучасної української держави. Понад 90 % громадян раз і назавжди проголосували за незалежність. Ми були як ніколи сильні, бо були єдині. І зараз ніхто не посміє вказувати нам, як жити, куди рухатися, до якої церкви ходити та якою мовою розмовляти", - підкреслив В.Ющенко.

Президент відзначив, що в результаті референдуму світ почув волю українського народу, визнав і прийняв молоду Україну, яка відтоді пройшла шлях, на який іншим країнам знадобилися десятки чи навіть сотні років. "Ми здійснили кардинальні суспільні й ринкові перетворення, утвердилися як сучасна європейська демократія, здобули авторитет на міжнародній арені", - відзначив Глава держави . 

Разом з тим він підкреслив, що досягнення підводять нас до нових важливих завдань: вдосконалити систему державної влади, викоренити корупцію та створити справедливу систему судочинства, провести реформу правоохоронних органів і сформувати професійну армію. Першочергове на порядку денному - швидка і відчутна для кожної української сім'ї відповідь на виклики економічної кризи.

"Вірю в наші сили і в наш успіх. Єдність, проявлена на історичному референдумі 1991 року, має згуртувати нас і сьогодні", - наголосив тоді В.Ющенко.

 

 

          http://www.ukrinform.ua

 

Звернення Української Православної Церкви (канонічної) , УПЦ-КП  та  УГКЦ з нагоди двадцятиліття референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України ..! >>>

 
Дополнительные ссылки


НАША КНОПОЧКА:) Будемо вдячні за розміщення на Інет-ресурсах
HTML-КОД ТУТ » »

Нові коментарі

Блок авторизації
Ник

ПарольЗабыли пароль?

Нет учетной записи?
Зарегистрируйтесь!

Кращі автори
1ГЕТЬМАН427
2D.I.P.73
3AKTUAL61
4ISKATEL51
500320

- Генерация страницы: 0.27 секунд | 30 Запросов ( сортировать ) + 4 _DBG_CACHED | 88 Файлов | 120 Классов | HTML: 101.31 КБ -